منوی سایت

درباره ما

سخن مدیریت

صنایع آسانسور آسان شایان با تاکید بر تحقیق و دانش روز دنیا به عنوان محور اصلی دستیابی به اهدافی همچون خودکفایی و بهبود کیفیت و انطباق هرچه بیشتر با استانداردهای جهانی؛ بخصوص استاندارد EN81 در صنعت آسانسور و پله برقی تاسیس شده است.

از دیگر اهداف ما تولید قطعات آسانسور با قیمت مناسب و تولید هرچه بهتر طبق استاندارد های نوین مدیریتی و استاندارد ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت و افزایش رضایت مندی مشتریان است.

ادامه مطلب ...

درباره آسان شایان

گروه صنعتی آسان شایان در سال 1364 به منظور ارتقاء سطح کیفی محصولات داخلی با استفاده از تکنولوژی برتر روز دنیا ، با هدف تولید محصولاتی درخور نام ایرانی و قطع وابستگی به کشور های خارجی تاسیس گردید.

این گروه صنعتی با شعار «کالای باکیفیت ایرانی، شایسته نام ایرانی» برآن بوده است تا با بهره گیری از بهترین متخصصان و نخبگان صنعت آسانسور، هر روز گامی به جلو برداشته و در جهت جلب رضایت مشتریان خود محصولاتی قابل قبول ارائه نماید.

ادامه مطلب ...

بیانیه چشم انداز گروه

مطالعات نشان میدهد عوامل محیط خارجی شامل محیط اقتصادی، محیط اجتماعی–فرهنگی، محیط سیاسی–قانونی و محیط تکنولوژیک است. عوامل محیط داخلی شرکت نیز شامل تجزیه و تحلیل وضعیت ساختاری، وضعیت نظام نیروی انسانی، فرآیند های کاری، سیستم مالی و وضعیت تکنولوژیک است. بنابراین با توجه به این مطالعات، انجام مصاحبه و نظرسنجی جمعی از مدیران ارشد و مدیران میانی، بیانیه چشم انداز به شرح ذیل تدوین گردید:

ادامه مطلب ...

بیانیه ماموریت گروه

ماموریت گروه صنعتی آسان شایان طراحی، تولید و فروش قطعات متنوع با کیفیت آسانسور و پله برقی در گستره ملی و بین المللی، با اتکا به سرمایه انسانی متخصص و کارآمد با بهره گیری از فناوری های نوین و ماندگاری ارتباط با مشتری و با رعایت اصول 3 گانه مشتری مداری، بهبود مستمر و انطباق هرچه بیشتر با استاندارهای جهانی؛ به منظور رشد و سودآوری پایدار و حفظ منافع ذینفعان، با احترام به ارزش ها و باورهای ابرانیان است.

ادامه مطلب ...