اخبار سایت

صفحه نخست / اخبار

روش نصب پاراشوت (ترمز ایمنی) آسانسور

در این ویدئو آموزش نصب پاراشوت آسانسور آسان شایان را مشاهده می کنید

آیا آسانسورها سقوط می کنند؟

این ویدئو را مشاهده کنید برای این که متوجه شوید آیا آسانسورهای امروزی سقوط می کنند یا نه؟

چه چیزی مانع سقوط آسانسور می شود؟

فیلم آموزشی نکات ایمنی آسانسورهای آسان شایان

مصاحبه مدیر بازرگانی مجموعه آسان شایان در شبکه تلویزیونی «ایران کالا»

مصاحبه مدیر بازرگانی گروه صنعتی آسان شایان خانم رکسانا رضاییه شاد در دی ماه 1397 با برنامه زنده «بارکد» در شبکه تلویزیونی «ایران کالا» با حضور مهمانان جناب آقای علی محمد منصوری (رئیس انجمن تولیدکنندگان قطعات آسانسور) و جناب آقای محمد اسماعیل سعیدی (نماینده مجلس) در رابطه با تولید ملی و صادرات.

عجیب ترین آسانسور دنیا/ صف طولانی توریستها برای آسانسور سواری

در شهر لیسبون در پرتغال، آسانسوری وجود دارد که در هیچ ساختمانی جایگذاری نشده، بلکه میان زمین و آسمان معلق است. داستان این سازه با تمام آسانسورهایی که تا به حال دیده اید فرق دارند، این بالابر عظیم که سانتاژوستا نام دارد ساخته شد تا مشکل هم سطح نبودن قسمت های مختلف شهر را حل کند.

آسانسورهای خیره کننده دنیا

آسانسورهای شومینه دار - فیلادلفیا

آسانسورهای هتل پالومار در فیلادلفیا به عنوان یکی از جالب ترین آسانسورهای دنیا شناخته شده اند؛ آسانسورهایی مبله با شومینه هایی سوزان که حس گرمی و راحتی را از همان بدو ورود در مهمانان ایجاد می کنند. درست است از زمانی که درهای آسانسور باز می شود، نقاشی های سه بعدی که روی دیوارها به طرز ماهرانه ای کشیده شده اند شما را به درون اتاقی گرم و نرم هدایت می کنند، به طوری که اصلا احساس نمی کنید وارد یک آسانسور شده اید. شومینه همیشه سوزانآسانسورها هم که با سوخت های زیست محیطی کار می کنند، احساس صمیمیت و راحتی بیشتری به فضا می دهند. براساس نتیجه رأی گیری کارشناسان علم دکوراسیون داخلی، طرح های شگفت انگیز این آسانسورها باعث شده است که آنها در صدر فهرست بهترین و جالب ترین طرح هایارائه شده برای آسانسورهای یک هتل قرار بگیرند.

رونمایی از قالب جدید وبسایت آسان شایان

به اطلاع بازدیدکنندگان عزیز می رسانیم قالب جدید وبسایت گروه صنعتی آسان شایان با هدف ارتباط با مشتریان و ایجاد تعامل و تبادل نظر بیشتر با ایشان، طراحی و رونمایی شده است.

راه اندازی کانال رسمی تلگرام شرکت آسان شایان

بدین وسیله به اطلاع کاربران و مشتریان آسان شایان می رسانیم، کانال رسمی شرکت در تلگرام افتتاح گردید.

حضور آسان شایان در نمایشگاه آسانسور شانگهای چین

گروه صنعتی آسان شایان در نمایشگاه آسانسور شانگهای چین 2016 حضور یافت.

درج تعرفه محصولات در وبسایت

قابل توجه مشتریان و بازدیدکنندگان عزیز، از این پس می توانید تعرفه محصولات گروه صنعتی آسان شایان را در وبسایت این شرکت مشاهده نمایید.